Hoztam egy kis friss sztorit a NAGY VILÁGBÓL!
Íme: Barátok közt
A fülükből is hab folyt a színészeknek
Hatalmas kajacsata volt a csütörtök esti Barátok köztben. A színészek nagyon várták már ezt a felvételt, hiszen még egyikük sem csinált ilyet. A nagy, családi kajacsatába mindenki, még a mindig elegáns Claudia is beszállt, hogy ezzel teljesítsék a súlyos beteg Peti egyik gyerekkori álmát.
A Berényi lakásban a szereplők szó szerint bokáig gázoltak a habban, ami előhozta belőlük legcsibészebb gyermeki énjüket. A következő nehézséget aztán a takarítás jelentette, hosszú percekig törölgették magukról az ételmaradékokat. Volt, aki előrelátóan gumicsizmában érkezett, a szemfüles nézők pedig a tortán kívül némi tésztát is kiszúrhattak a szembenállók fején.
![]() |

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése